ورود کاربران عضویت کاربران

قوانين مهم شركت دركلاسهاي آموزشي

7 / 10
از 15 کاربر

اين قوانين لازم الاجرا ميباشد :

 

١- حضور بموقع سركلاس راس ساعت 

٢- استفاده از مايو و كلاه شنا

٣- استفاده از مايو مخصوص شنا و يا پوشك يكبارمصرف مخصوص شنا براي كودكان پوشكي

٤-استفاده از حوضچه كلر (قراردادن پاها درآن جهت جلوگيري از ابتلا به قارچ) 

٥- گذاشتن دمپايي در قفسه مخصوص

٦-شستن كامل بدن و صورت و ارايش و كرمهاي ضدآفتاب وعرق بدن ازسطح پوست جهت جلوگيري از تشكيل كلرامين كه باعث آلودگي آب استخر و بازده كلر را پايين مي اورد.

٧- شستن كامل بدن كه بدليل اشباع شدن سطح خارجي پوست با اب درنتيجه آب استخر و كلر و هر نوع ماده ضدعفوني كننده موجود درآب به پوست حمله نخواهد كرد.(اين مورد شامل تمام كسانيكه وارد استخر ميشوند ميشود.)

٨- استفاده از اب با درجه حرارت نرمال و ولرم براي دوش ابتدايي 

٩-هرگز دست كودك را در زمان ورود به مجموعه تا خروج از مجموعه رها نميكنيد حتي ١ ثانيه.

١٠- پس از ثبتنام و پرداخت شهريه به هيچ وجه و به هر دليلي امكان  جابجايي روز ، ساعت ، ترم و بازگرداندن و يا براي ترم بعد نگهداشتن وجود ندارد پس از تصميم نهايي لطفا ثبتنام كنيد.

١١- از دويدن درمحيط استخر خودداري كنيد.

١٢-درزماني كه مادر قادر به ورود به آب نميباشد اين امكان وجوددارد كه ١ نفر ( فرد ديگري كه از قبل هماهنگ شده) با كودك وارد اب شود.

١٣-همكاري و انجام تمرينات همراه با لبخند

١٤-مدارك حتما قبل از شروع ترم ايميل شود.

١٥-شركت در كلاس اموزش شناي مادرو كودك به معنيه صحت و سلامت كامل مادرو كودك ميباشد. ( سلامت جسمي روحي و رواني مادر و كودك و يا همراه كودك داخل آب )

ودر تمامي كلاسهاي آموزشي براي بزرگسالان ازسلامت كامل برخوردارباشيد.

١٦-حداقل نخوردن غذا و هر نوع ماده غذايي از يك ساعت قبل از شروع كلاس

١٧- نياوردن اشيا ارزشمند و گرانبها همراه خود به مجموعه(درصورت گم شدن مسئوليت كامل آن با خود شاگرد ميباشد.)

١٨- راس ساعت اموزشي داخل آب بوده(باتاخيرواردآب نشويد.)

١٩- غيبت بيش از ٢ جلسه درهرترم در نتايج اموزش كاملا اثرمنفي خواهدگذاشت.

٢٠-درصورت ابتلاي تمام شناگران (بزرگسال و كودك) كودك ، مادر و ياهمراه كودك به بيماريهاي خاص كه ممكن است نياز به مراقبتهاي خاص و جدي داشته باشد لطفا حتما از ثبتنام خودداري فرماييد.( تشنج،آسم...)

٢١-لطفا وسايل مخصوص آموزش شنا را از استخر خارج نكنيد و در حفاظت آن كوشا باشيد.

٢٢-غيبتهايي كه از طرف استخر و يا مدرس دوره باشد  اطلاع داده شده و جبراني گذاشته خواهدشد.

لیلی کافی : مفید است
9 2
من در این چند جلسه ای که شروع کردیم باآراد سعی کردم این موارد رو رعایت کنم و به نظرم مفید است.. ممنون
مدیریت : مرسي
5 0
باسلام جانم مرسي از شما و خوشحاليم كه به هدفمان نزديك شديم.
لیلی کافی : موافقم
8 0
من این زمانبندی رو در مورد آراد کاملا تجربه کردم. دقیقا بعد از همون مدت 40 دقیقه دیگه انگار واقعا تحمل موندن تو آب رو نداره. من همیشه فکر می کردم وجود پمپرز استخر وزنش رو سنگین می کنه و به همین دلیله که خسته میشه :-)
مدیریت : درست ميفرماييد.
5 0
باسلام جانم دراكثركودكان اين مسئله صادق ميباشد براي همين موضوع بيشتر مطالب آموزشي شنا به ٤٠ دقيقه اول كلاس منتقل شده و علت اينكه تاكيد ميشود دير سركلاس نياييد همين ميباشد. كسانيكه با تاخير حتي ٥ دقيقه وارد كلاس ميشوند جز اينكه درنهايت اموزششان كيفيت لازم را ندارد باعث ميشوند ريتم كلاس از حالت عادي خارج ميشود.
لیلی کافی : ضرورت عینک
8 0
آیا برای نوآموزها هم تهیه عینک لازم است؟ من چون فکر می کردم وجود عینک روی چشم ممکنه دیدش رو کمی محدود منه با توجه به سنش، براش تهیه نکردم ولی اگه برای جلوگیری از آسیب به چشم لازمه بفرمایید تا حتما تهیه کنم. ممنون
مدیریت : درست ميفرماييد.
6 1
باسلام جانم دقيقا درست عمل كرديد براي ترم اول و باتوجه به سن و شرايط شناگر اين تصميم گرفته ميشود كه توسط دلفين ستاره ( ستاره فراهاني) به شما زمانش گفته خواهد شد. درحال حاضر درترم اول زود ميباشد. مقالات بصورت كلي نوشته شده و استثنا هميشه وجود دارد.
آدرینا قربانی : ترم های پاییز و زمستان
6 1
آیا در ترم پاییز و زمستان امکان برگزاری کلاس ها جمعه ظهرها هم امکانپذیر هست؟
مدیریت : پاسخ
1 0
باسلام درحال حاضر خير خانم.
لیلی کافی : اعتماد به نفس
2 0
واقعا با ابن موضوع موافقم که شنا و تحرک در فضای آبی به شناگر حس اعتماد به نفس داده و او را تشویق می کند که با شرایط سخت دست و پنجه نرم کند. بعد از گذشتن یک ترم به وضوح این "اعتماد به خود" را در پسرم دیدم و او حالا بدون اینکه از اب بترسد با رغبت تمام به درون آب شیرجه میزند و از جدا شدن از من در داخل آب ترسی ندارد. من اینهمه را مدیون آموزش حرفه ای و بسیار صبورانه خانم فراهانی عزیز و محبت مادرانه ی ایشان می دانم. سپاسگزارم و امیدوارم این امر شروع خوب و مبارکی برای پسرم در این ورزش جذاب و مفرح و سالم باشد.
مدیریت : پاسخ
1 0
مرسي از شما مادرگرامي و قدرشناس تمام انچه درتوانم دارم را سعي ميكنم ارائه دهم. مرسي از همكاري شما در انجام تمرينات به بهترين حالت ممكن جانم.
لیلی کافی : استفاده از حوضچه کلر
3 0
ای کاش ضرورت رد شدن از حوضچه کلر را همه ی دوستان به جد درک کرده و از انجام آن و عادت دادن کودک دلبندشان به آن طفره نروند. اگر همه ی ما مادران به این درک و استنباط برسیم که رعایت بهداشت برای ورود به استخر پیش از همه به سلامت ماندن کودک دلبند و پاره ی تن خودمان کمک می کند، دیگر یقیننا هیچ گاه از آن طفره نخواهیم رفت. به نظرم اگر ترتیبی اتخاذ شود که رد شدن از حوضچه و دوش گرفتن پیش از شنا با جدیت بیشتری چک و کنترل شود، آن تعداد معدود نیز به حسب قانون مجاب به رعایت جدی تر این موارد خواهند شد. البته همینجا باید از بذل توجه خانم فراهانی عزیز برایکنترل حفظ استاندارد آب و تمیزی آن تشکر کنم.
مدیریت : پاسخ
1 0
كاملا درست ميفرماييد حق باشماست.اميدوارم شاگردان عزيزم بهتر رعايت كنند.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :